AYLİN TASARIM

 

Kadıköy Kız Lisesi Edebiyat Bölümü mezunuyum aynı zamanda profesyonel voleybolcuyum. Babamın ayakkabı üreticisi olmasından dolayı çocukluğumdan beri ayakkabı hep hayatımın içinde oldu. Liseyi bitirdikten bir gün sonra kendimi perakende mağazamızda buldum ve 15 yıl ayakkabı sektörünün perakendecilik alanında çalıştım. Fakat ayakkabıya olan tutkum beni imalatın içine üretime ve oradan da tasarıma yönlendirdi.

Elle SHOES Tasarım Yöneticisi Suna Akar ÇAPAN ve VAKKO & ESMOD işbirliğinle hazırlanan ayakkabı tasarımcılığı programına katıldım. Perakende sektöründe edindiğim bilgiler kadınlar ayakkabı alırken nelere dikkat eder ,ne ister ,ne istemez tasarım konusunda da bana çok yardımcı oldu.

1 Nisan 2015 tarihinde kurulan TÜRKİYE AYAKKABI AKSESUAR TASARIMCILARI BİRLİĞİNE katılmamla beraber AYLİN markası ile çalışmalar yapmaya başladım. Öncelikle tasarımlarımı yaparken giyilebilir tasarımlar olmasına özen gösteriyorum. Rahatlık her zaman ön planda olmalı benim için fakat tasarladığım ürünleri giyenler de kendilerini bir o kadar özel ve ayrıcalıklı hissetmeliler. Tasarımlarımda deriyi kullanmayı tercih ediyorum, deri benim için vazgeçilmezdir. Altın bir aksesuar mı deri bir aksesuar mı sizin için değerli diye sorarsanız kesinlikle deri derim. Dokusu, kokusu kendimi daha rahat ve huzurlu hissetmeme sebep oluyor.

                          

 

Gepetto Ayakkabı ile işbirliğimiz uzun yıllara dayanıyor. Yurt içi ve yurtdışı çeşitli firmalara üretim yapmaktayız ben de tasarım ve ARGE bölümünde yıllardır görev almaktayım. Bir yılını yakında dolduracak olan GOLEYDİ markası ile siz değerli müşterilerimize yıllardır süren bu hizmetlerimizi son yıllarda çağın gerekliliği, olmazsa olmazlarından biri haline gelen E-Ticaret sistemine taşımaktayız. Ben de AYLİN markası ile tasarladığım ürünlerimi artık sadece GOLEYDİ markası altında satışa sunmaktayım. Yeni markamız olan GOLEYDİ ile bu yolda bizimle beraber yürüdüğünüz için sizlere teşekkür ederiz.

 

Satıştaki Tasarım Ürünlerimiz

                                            

PİSİCAN Beyaz Siyah Deri Armalı Sneakers                                                                                                         PİSİCAN Beyaz Pudra Deri Armalı Sneakers

 

                                                              

KARLYCAN Beyaz Vegan Deri Armalı Sneakers                                                                                                                          ACRUX Beyaz Vegan Deri Boncuk İşlemeli Kalpli Sneakers

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR